Silvestr v Alibi

Silvestrovská Párty ve Stylu Karnevalu z Rio de Janeiro v Alibi Baru Zapomeňte na sníh a zimu, letos vás na Silvestra čeká exotická a rozpálená atmosféra přímo v srdci Prahy! Alibi Bar vám přináší kus Brazílie s naší nezapomenutelnou silvestrovskou párty ve stylu karnevalu z Rio de Janeiro. Připravte se na noc plnou barev, tance a samozřejmě nejlepší koktejly! Místa mizejí, tak si neváhejte udělat rezervaci.
DJ´s, kteří rozproudí vaše těla i srdce

Naše lineup DJů je pečlivě vybrána, aby vaše silvestrovská noc byla nezapomenutelná. Naši nejlepší DJ´s jsou připraveni rozpumpovat parket a udržet vás v pohybu až do brzkých ranních hodin. S mixem nejžhavějších hitů a neodolatelných rytmů se budete cítit jako na skutečném karnevalu v Riu!

Caipirinha: Když Brazílie vtančí do sklenice

Žádný brazilský večírek by nebyl kompletní bez legendární Caipirinhy a to jen za 140 Kč! Naše barmanské hvězdy budou míchat tento osvěžující koktejl k dokonalosti, s pravým brazilským cachaçou, limetkou a třtinovým cukrem. Přijďte ochutnat kousek tropického ráje a nechte se unášet exotickými chutěmi.

B'Cause YOU need ALIBI Proč strávit Silvestra doma, když můžete být součástí nejžhavější párty v Praze? Alibi Bar je místo, kde se setkává zábava, styl a nezapomenutelné zážitky. Přijďte a ukažte nám svůj karnevalový duch a tančete s námi až do nového roku! Nenechte si ujít tuto neopakovatelnou silvestrovskou párty, protože v Alibi Baru si každý zaslouží být hvězdou noci! Těšíme se na vás a připravte se, že tento Silvestr bude opravdu stát za to! Vstupné je 200 Kč na osobu.

Online rezervace

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.