Oslavy v Alibi. baru v Praze

Rozlučka se svobodou

Rozloučení se svobodou v nejlepším baru v Praze! Alibi coctail bar je plný elektrizující atmosféry, prvotřídního výběru nápojů a ohromujícího nočního života Prahy. Díky speciálnímu balíčku je právě Alibi ideálním místem pro nezapomenutelnou rozlučku se svobodou. Připravili jsme welcome drink zdarma pro všechny vaše hosty i profesionální fotoreport. Pokud budete chtít něco opravdu speciálního, Alibi vám umí zařídit dopravu do baru luxusní limuzínou, fantastické občerstvení a doprovodný program včetně striptýzu.

A na co se můžete těšit? Jak vkročíte, hned vás osloví živá hudba, přátelské publikum, a to vše v uvolněném prostředí. Naše dlouholeté zkušenosti s organizací špičkových oslav a profesionální tým barmanů jsou zárukou, aby udělaly z vaší rozlučky se svobodou okamžik, na který nikdy nezapomenete. Využít můžete i našich akcí typu Happy Hours a 1+1 drink zdarma. Neváhejte si u nás tedy udělat rezervaci.

Narozeninová párty

Nejlepší narozeninová oslava v baru v Praze - Alibi coctail bar má pro vás připravenu celou řadu výhod. Pro oslavence jsme vytvořili balíček, díky kterému zcela zdarma dostanou MAXI CUBA LIBRE, půlnoční překvapení, narozeninovou výzdobu a mnoho dalšího. Nabízíme také možnost zajištění občerstvení a doprovodného programu na míru. S naším širokým výběrem drinků a koktejlů, špičkovým zvukovým systémem a pohodlným prostředím vám můžeme zajistit nezapomenutelný zážitek.

Náš tým profesionálních číšníků a barmanů se také postará o to, aby vše proběhlo hladce a vy si tak svůj večer s přáteli užili naplno. Rádi vám nabídneme jeden z našich salónků či místa před barem. Připraven pro vás bude také taneční parket, kde budou hrát ti nejlepší DJové z Prahy. Během večera u nás také můžete využít řadu akcí jako Happy Hours či 1+1 drink zdarma. Neváhejte si u nás udělat rezervaci.

Studentská párty

Středa v Alibi? To je studentská párty! A to není jen tak nějaká párty - je to ten nejlepší studentský mejdan, kde alkohol teče proudem, hraje ta nejlepší hudba a atmosféra je elektrizující! Máme pro vás akci 1+1 drink zdarma. To znamená jediné, koupíte si jeden drink a druhý dostanete zdarma.


Oslavte svůj studentský život s přáteli tancem po celou noc. Tou vás provedou ti nejlepší DJ's v Praze. Naši barmani dělají fantastické drinky za nejlepší ceny v centru. Takže vezměte kamarády a zažijte tu nejlepší atmosféru.

Firemní večírek

Firemní večírky jsou příležitostí pro zasloužené odpočinutí od pracovních starostí, posílení kolektivního ducha a navázání nových pracovních kontaktů. Jestliže hledáte místo, kde by se to všechno dalo spojit v jedinečný zážitek, pak je Alibi Bar v Praze tím správným místem pro váš příští firemní večírek.

Tento bar se pyšní moderním a stylovým interiérem, který dokonale ladí s historickými prvky budovy, ve které se nachází. Alibi Bar se zkrátka může pochlubit atmosférou, která je jedinečná i na poměry Prahy.

Alibi Bar se nachází v samotném centru Prahy, což je ideální pro setkání s kolegy po práci, nebo pro organizaci firemních večírků. Bar má dostatečnou kapacitu pro uspořádání firemní akce jakéhokoli rozsahu, ať už hledáte místo pro malou neformální akci, nebo pro velký večírek.

Jedním z hlavních lákadel Alibi Baru je jeho široká nabídka drinků a koktejlů. Barmani jsou mistři svého řemesla a připraví vám koktejly, které jsou nejen chutné, ale také skvěle vypadají. Ať už máte rádi klasiku, nebo chcete vyzkoušet něco nového a originálního, v Alibi Baru si jistě vyberete.

Pokud jde o jídlo, Alibi Bar nabízí širokou škálu pokrmů, od těch nejlepších cateringových společností. Personál baru je připraven se vám maximálně vyjít vstříc.

Hledáte-li něco extra k vašemu vánočnímu firemnímu večírku, Alibi Bar to má vše. Kromě skvělého jídla a nápojů, personálu, který se postará o vaše potřeby, a skvělého prostředí, tento bar nabízí řadu dalších služeb, které z vašeho večírku udělají nezapomenutelný zážitek. Alibi Bar nabízí služby fotografa, který bude dokumentovat vaše zážitky a zábavu během večera. Díky tomu se budete moci po večírku vrátit k těmto okamžikům a sdílet je se svými kolegy. Pokud hledáte skvělou hudbu, která vás přiměje tančit na našem parketě až do rána, Alibi Bar zajistí služby nejlepších DJ's v Praze. S jejich zkušenostmi a širokým repertoárem hudby si jistě vybere každý.

Máte-li zájem o něco tematického, Alibi Bar nabízí možnost uspořádat tématické párty. Může se jednat například o večer ve stylu 80. let, hollywoodskou noc nebo karneval. Vyberte si téma, které nejlépe pasuje k vaší firmě a personál baru se postará o to, aby vše odpovídalo vašim představám.

Konečně, pokud máte specifické požadavky nebo představy o tom, jak by měl váš firemní večírek vypadat, Alibi Bar nabízí možnost sestavení programu na míru. Můžete si naplánovat večer přesně podle svých představ a požadavků a personál baru se postará o to, aby vše proběhlo hladce a podle vašich přání. Tak neváhejte a udělejte z vašeho příštího firemního večírku nezapomenutelný zážitek v Alibi Baru v Praze!

Online rezervace

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.