Sledujte každý zápas mistrovství světa v ledním hokeji IIHF 2024 živě v baru Alibi! 

Jak se blíží mistrovství světa v ledním hokeji IIHF 2024, které se koná v Praze a Ostravě, s radostí oznamujeme, že bar Alibi v Praze bude vysílat každý zápas živě! Bar Alibi, umístěný v centruPrahy, nabízí ideální místo pro vychutnání vzrušující atmosféry světového šampionátu při pití výjimečných nápojů.

Živé vysílání v úžasné atmosféře

Bar Alibi zajistil živé přenosy každého zápasu, takže naši hosté nepřijdou o ani sekundu akce. Ať už fandíte českému týmu nebo podporujete jednu z mezinárodních hokejových velmocí, můžete sledovat každý gól, zákrok a trest z pohodlí nejlepšího baru v Praze.

Prodloužené Happy Hours během šampionátu

Abychom oslavili šampionát ve velkém stylu, nabízí bar Alibi prodloužené Happy Hours od 16:00 do 21:00. Užijte si naši nabídku nápojů za zvláštní cenu pouze 109 CZK, ideální pro přípitek na úspěch vašeho týmu nebo pro uvolnění po napínavém zápase.

Perfektní otevírací doba pro večery se zápasy

Naše dveře se otevírají v 16:00 a zůstávají otevřené až do 2:00, což poskytuje dostatek času na setkání před začátkem zápasu a oslavu po finálním hvizdu. Ať už plánujete zastavit se po práci nebo strávit celý večer ponořeni do hokejového ducha, bar Alibi vyhoví vašim požadavkům.

Rezervujte si své místo již dnes!

Vzhledem k vysoké poptávce během hokejového mistrovství světa vřele doporučujeme rezervovat si místo, abyste nezmeškali prožití této mezinárodní události v živé a přívětivé atmosféře Alibi beru, kde je každý zápas událostí sama o sobě.

Připravte se na užívání světového hokeje, skvělých nápojů a fantastického davu v Baru Alibi. Nezapomeňte, že není lepší místo v Praze, kde sledovat mistrovství světa v ledním hokeji IIHF 2024 živě. Rezervujte si místo hned teď a připojte se k nám na nezapomenutelnou sportovní oslavu!

Online rezervace

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.