O nás - Alibi. bar v Praze 

ALIBI. cocktail&music bar je jedním z předních hudebních a koktejlových klubů v Praze.

Od doby svého otevření se ALIBI. cocktail&music bar stal vyhledávaným místem českých i zahraničních hostů, kteří se nezřídka stávají díky nezapomenutelné atmosféře podniku stálými hosty.

Své ikonické jméno postavil podnik především na široké nabídce výjimečných destilátů, vín a koktejlů, které Vám jsou připravovány z rukou renomovaných barmanů a opravdových profesionálů ve svém oboru.

Vysokou laťku zábavy nočního života v Praze nastavil ALIBI. cocktail&music bar i kvalitním repertoárem hudby od předních českých i zahraničních DJ's.

ALIBI. cocktail&music bar je místo pro ty, kteří hledají opravdovou zábavu a nechtějí riskovat zbytečné návštěvy poloprázdných městských podniků.

Navštivte ALIBI. cocktail&music bar a bavte se až do rána.

Unikátní prostory baru vynesené historickými klenbami v kontrastu s moderním designem tvoří jedinečnou atmosféru komornějšího charakteru a pojmou až 90 hostů k sezení. K dispozici jsou dva oddělené salónky s privátním zázemím, LCD televizorem, projekcí a s možností samostatné zvukové produkce.

V rámci služeb našich klientům poskytujeme wi-fi zónu, či možnost dobití mobilních přístrojů.

Při oslavě narozenin, rozlučkách se svobodou a jiných významných oslavách Vám jako pozornost podniku nabízíme welcome drink zdarma pro všechny hosty oslavy, vyzdobíme Vám prostory a zajistíme doprovodný program dle Vašeho přání. Na požadání lze zajistit catering v široké škále teplých i studených pokrmů.

Prostory podniku jsou ideálním místem i pro pořádání soukromých a firemních večírků. Variabilita prostoru a široká nabídka služeb podniku Vám zaručuje naprosto individuální přistup ke každému zákazníkovi. Zajištění přípravy a realizace akce je pak vždy na základě požadavků zákazníka.

Koktejly, které vás nejvíce baví